tvorba webových stránek

ÚDRŽBA

Proč je nutné udržovat webové stránky?

Webové stránky napojené na jakýkoliv redakční systém, v našem případě WordPress a OpenCart, se musí pravidelně udržovat. Bez údržby se vyhnete různým nepříjemnostem. Web, který není pravidelně aktualizován, se může snadno stát terčem hackerského útoku nebo je může být zneužit pro ilegální záměry. Údržba se často podceňuje a po nějaké době vás web může nepříjemně překvapit.
Na každém webu je důležité jednou za čas upravit či doplnit obsah, aby informace byly vždy aktuální. Pokud se jedná o dynamickou prezentaci využívající redakční systém WordPress, je nutné myslet na pravidelné aktualizace systému, aktualizace doplňkových pluginů a přizpůsobování celého kódu aktuálním standardům.

Roční aktualizace redakčního systému webových stránek

Klientům s nejběžnějšími firemními prezentacemi na redakčním systému tuto službu nabízíme za jednotnou cenu 2500 Kč / rok. Výhodou této služby je i to, že drobné úpravy webů do cca 2 hodin jsou již započteny do této ceny.

Měsiční aktualizace redakčního systému webových stránek

Klientům s nejběžnějšími firemními prezentacemi na redakčním systému tuto službu nabízíme za jednotnou cenu 500 Kč / měsíc.  Výhodou této služby je i to, že drobné úpravy webů do cca 2 hodin jsou již započteny do této ceny.

odryavanje

Objednejte si svoji webovou stránku už ted!
Sjednání online či osobně
Podívejte se na ceny, možnosti a všechny detaily ohledně případné spolupráce.

BACK TO TOP